رقابت یک میلیون کاربر در مسابقات بازی‌های موبایلی ایرانی

رقابت یک میلیون کاربر در مسابقات بازی‌های موبایلی ایرانیبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، محمدامین حاجی‌هاشمی، مدیرعامل این بنیاد با اشاره به برگزاری مسابقات بازی‌های موبایلی ایرانی گفت: این رویداد ملی که با حضور بیش از ۲۰ شرکت بازی‌ساز داخلی در حال برگزاری است، نوید‌بخش تحولی جدی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای و حوزه ورزش‌های الکترونیک خواهد بود.

وی تصریح کرد: از میان بازی‌های شرکت‌کننده در مسابقات بخش بازی‌های موبایلی ایرانی هشتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران سه بازی آمیرزا، کوئیز آف کینگز و منچیکو با بیشترین میزان استقبال مخاطبان مواجه شده‌اند.

هشتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران با رویکرد جذب حداکثری نوجوانان و جوانان در سراسر کشور و با عنوان مسابقه یک میلیون نفری در دو بخش بازی‌های حضوری (فیفا) و بازی‌های موبایلی ایرانی از ۸ تیر و همزمان با فرارسیدن فصل تابستان و ایام اوقات فراغت دانش‌آموزان کار خود را آغاز کرده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد ملی همچنان می‌توانند با مراجعه به سایت بازیکو به نشانی baazico.ir برای ثبت‌نام شرکت در مسابقات رشته فیفا ۲۳ و لیگ موبایلی بازی‌های ایرانی اقدام کنند.

انتهای پیام

The post رقابت یک میلیون کاربر در مسابقات بازی‌های موبایلی ایرانی Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment