«طوفان الاقصی و چشم‌انداز آینده آن» بررسی می‌شود

نشست  «طوفان الاقصی و چشم‌انداز آینده آن»به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، همزمان با ادامه جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی‌دفاع غزه در فلسطین، نشست هم‌اندیشی «طوفان الاقصی و چشم‌انداز آینده آن» به همت فرهنگسرای رسانه و با همکاری بنیاد رسانه‌ای «بیان» برگزار می‌شود.

این ویژه‌برنامه با هدف تنویر افکار عمومی و افشای اقدامات ضد بشری رژیم صهیونیستی برگزار می‌شود و همچنین، هم‌اندیشی پیرامون راهکارهای رسانه‌ای و مردمی در مقابله با جنایت‌های این رژیم خواهد بود. 

فعالان حوزه رسانه و مسئولان سازمان‌های مردم نهاد حامی فلسطین و مقاومت اسلامی میهمانان ویژه این نشست هستند. از جمله نهادهایی که در این مراسم حضور پیدا کرده و به بررسی ابعاد مختلف این ماجرا می‌پردازند، می‌توان به جمعیت دفاع از ملت فلسطین، مؤسسه فرهنگی هنری خبرگزاری قدس، دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در مجلس شورای اسلامی، کمیته فلسطین نهاد ریاست جمهوری، اتحادیه بین‌المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، اتحادیه بین‌المللی سازمان‌های غیردولتی حامی فلسطین، مجمع فعالان و سازمان‌های مردم‌نهاد حامی قدس شریف و اتحادیه رادیو تلویزیون‌های اسلامی اشاره کرد. 

نشست هم‌اندیشی «طوفان الاقصی و چشم‌انداز آینده آن» با حضور شمار زیادی از فعالان رسانه‌ای و همچنین فعالان حوزه مقاومت روز دوشنبه، اول آبان‌ماه از ساعت ۱۵ در محل بنیاد رسانه‌ای «بیان» برگزار می‌شود و حضور برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

انتهای پیام

The post «طوفان الاقصی و چشم‌انداز آینده آن» بررسی می‌شود Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment