طراحی دیواری ضد اسرائیل در متروی تهران

طولانی‌ترین طراحی دیواری ضد اسرائیل در مترو تهرانبه گزارش ایکنا به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، سیدمحمد نقیب، معاون امور فرهنگی و اجتماعی متروی تهران و حومه گفت: مترو تهران به منظور بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها، بنا دارد تا با دعوت از هنرمندان و شهروندان علاقه‌مند به هنر، با اجرای نقاشی بر روی نمادهای پیش‌ساخته، زمینه یک رویداد هنری مناسب در کشور را فراهم‌کند.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران در ادامه تمهید و فراهم‌آوردن زمینه خلق و ایجاد طرح‌ها و تجربه‌های نو، امکان و قابلیت اجرای ایده‌ها با استفاده از زبان هنر، ایجاد تعامل اجتماعی بین هنرمندان و شهروندان، ترویج فرهنگ، آداب و آیین‌های ایرانی و اسلامی را از اهداف اساسی برگزاری این رویداد دانست.

وی با دعوت از تمامی هنرمندان علاقه‌مند به نابودی اسرائیل تصریح کرد: این رویداد روز دوشنبه اول آبان‌ماه در ایوان انتظار ایستگاه مترو میدان حضرت ولیعصر(عج) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد از ساعت ۱۰ تا ۱۸ می‌توانند با گردهم آمدن در ایوان انتظار طولانی‌ترین طراحی دیواری ضد اسرائیل را رقم بزنند.

انتهای پیام

The post طراحی دیواری ضد اسرائیل در متروی تهران Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment