تمهیدات متروی تهران برای راهپیمایی ۱۳ آبان

راهپیمایی ۱۳ آبانبه گزارش ایکنا به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، مسعود درستی، مدیرعامل شركت بهره‌برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: به در خواست ستاد برگزاری راهپیمایی، ورودی ایستگاه طالقانی از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲ به منظور برگزاری هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی ۱۳ آبان مسدود خواهد شد.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در راهپیمایی ۱۳ آبان می‌توانند تا ساعت ۹:۳۰ از ایستگاه مترو طالقانی برای شرکت در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار در محدوده لانه جاسوسی آمریکا استفاده کنند و پس از پایان‌یافتن مراسم نیز ایستگاه طالقانی در ساعت ۱۲ برای سرویس‌دهی به مسافران باز خواهدشد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه همچنین از اعزام قطار فوق‌العاده برای جابه‌جایی مسافران در زمان برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان خبر داد و گفت: با توجه به محدودیت ایجاد شده در ایستگاه طالقانی شهروندان و مسافرانی که قصد پیاده‌شدن در این ایستگاه رو دارند می‌توانند از ایستگاه‌های شهدای هفتم تیر یا دروازه‌دولت استفاده کنند.

وی اظهار کرد: در زمان ازدحام مسافری و به منظور جابه‌جایی راحت‌تر شهروندان در زمان برگزاری راهپیمایی، قطارهای فوق‌العاده در خط یک مترو به کار گرفته خواهدشد.

یادآوری می‌شود، آیین راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار صبح روز شنبه در مقابل لانه جاسوسی آمریکا در خیابان طالقانی با سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

The post تمهیدات متروی تهران برای راهپیمایی ۱۳ آبان Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment