آغاز ثبت‌نام و دریافت مقاله کنگره «قرآن، عترت و سلامت»

یازدهمین کنگره قرآن، عترت و سلامتبه گزارش ایکنا، یازدهمین کنگره قرآن، عترت و سلامت از 25 تا 27 بهمن سال جاری به همت فرهنگستان علوم پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی ایران و مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در این کنگره باید در سایت این کنگره ثبت‌نام کنند و تا روز برگزاری کنگره نیز فرصت ثبت‌نام برای شرکت در این کنگره وجود دارد. افرادی نیز که علاقه‌مند به ارسال مقاله به این کنگره هستند تا 20 دی‌ماه فرصت دارند با ورود به سایت کنگره به نشانی https://quran-health.com/ مقاله‌ خود را در بخش ارسال مقاله بارگذاری کنند.

محورهای این کنگره نیز شامل؛ «سبک زندگی قرآنی»، «مفهوم شفا در قرآن»، «مفهوم عافیت، صحت و سلامت از منظر قرآن کریم و روایات اهل بیت (ع)»، «قلب سلیم و نقش آن در راهبری سلامت معنوی»، «شرح صدر و سلامت روان»، «انسان سالم مطلوب خداوند»، «تغذیه سالم از منظر قرآن کریم»، «حجاب و عفاف و نقش آن در سلامت روان و سلامت خانواده و جامعه»، «چالش‌های فعالیت‌های قرآنی در دانشگاه‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی» و «مبانی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» است.  

یادآوری می‌شود شرکت در این کنگره همراه با امتیاز بازآموزی برای پزشکان، امتیاز فرهنگی برای اعضای هیئت علمی و امتیاز ضمن خدمت برای کارکنان حوزه سلامت است.

آغاز ثبت‌نام و دریافت مقاله یازدهمین کنگره قرآن، عترت و سلامت

انتهای پیام

The post آغاز ثبت‌نام و دریافت مقاله کنگره «قرآن، عترت و سلامت» Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment