برگزاری ششمین دورهمی «بچه‌های رستا» در فرهنگسرای گلستان

دورهمی «بچه‌های رستا» در فرهنگسرای گلستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی، هنری منطقه 8، ششمین نشست گفت‌وگومحور نوجوانان از سری برنامه‌های «بچه‌های رستا» با محوریت «من جمله‌ای از قصه فرداها هستم» و با موضوع «فلسطین از نگاه یک نوجوان ایرانی» با مدیریت فرهنگسرای گلستان و مشارکت هنرستان کارآموز برگزار می‌شود.

این نشست از ساعت 9 روز سه‌شنبه، نهم آبان‌ماه در فرهنگسرای گلستان  برگزار خواهد شد. در ادامه، تجربه موفق و جذاب سلسله نشست‌های «بچه‌های رستا»، در ششمین نشست که متفاوت‌تر از نشست‌های قبلی برگزار می‌شود، نوجوانان پسر هنرستان کارآموز به صورت داوطلبانه و خودجوش در آن شرکت کرده و با توجه به هویت اجتماعی خود درباره موضوع به گفت‌وگو و مباحثه پرداخته و با چاشنی ایمان و امید به تبیین صحیح موضوع و مسائل می‌پردازند. 

بچه‌های رستا یک دورهمی دوستانه و در عین حال علمی برای نوجوانان بوده تا نگاه کنجکاوانه آنان در مورد مسائل مختلف از جمله پرسشگری، فکر کردن در مورد موضوعات مطروحه و … را تقویت کند. 

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از این نشست می‌توانند به مدیریت فرهنگی، هنری منطقه 8 واقع در میدان نبوت (نارمک)، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب بوستان فدک مراجعه کنند.

انتهای پیام

The post برگزاری ششمین دورهمی «بچه‌های رستا» در فرهنگسرای گلستان Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment