«هر کجا هستی مواظب خودت باش»؛ موضوع نشست «بچه‌های رستا»

«هر کجا هستی مواظب خودت باش»؛ موضوع نشست «بچه‌های رستا»به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، فرهنگسرای رسانه در ادامه برگزاری سلسله‌نشست‌های نوجوانانه «بچه‌های رستا» چهارمین جلسه از آن را با موضوع «من و بحران‌های نوجوانیم» برگزار می‌کند و در این قالب میزبان جمع زیادی از نوجوانان خواهد شد. 

«بچه‌های رستا» برنامه سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران ویژه نوجوانان است که به منظور ایجاد بستری سالم و امن برای گفت‌وگوی نوجوانان فراهم شده است. 

این برنامه در فرهنگسراهای منتخب شهر تهران اجرا شده و فرهنگسرای رسانه یکی از پایگاه‌های اصلی برگزاری آن است.  در قالب این برنامه، نوجوانان فرصتی پیدا می‌کنند تا در جلسه‌ای با حضور هم سن و سالان خود به گفت‌وگو با یکدیگر پرداخته و دغدغه و مشکلات خود را بیان کنند. 

شعار این برنامه «به فرداها نگاه کن» است. چهارمین نشست این دوره از نشست‌های بچه‌های رستا با حضور کارشناسان زهراسادات حمیدین، دانش‌آموخته مقطع دکترای علوم شناختی و برگزیده انجمن علوم اعصاب ایران و عطیه مرزبان، دانش‌آموخته مقطع دکترای علوم شناختی و دبیر رسمی آموزش و پرورش خواهند بود. 

این نشست با موضوع «هر کجا هستی مواظب خودت باش» در کنار جمعی از نوجوانان سه‌شنبه، 21 شهریورماه از ساعت 12 برگزار می‌شود.

نوجوانان علاقه‌مند برای شرکت در این جلسه می‌توانند به نشانی تهران، پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان ناطق نوری، میدان قبا حضور بهم رسانده و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 26701482 تماس بگیرند.

انتهای پیام

The post «هر کجا هستی مواظب خودت باش»؛ موضوع نشست «بچه‌های رستا» Originally appeared on iqna.ir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *