حمایت معاونت مطبوعاتی از رشته زائرخبرنگار در سوگواره هنری اربعین

حمایت معاونت مطبوعاتی از رشته زائرخبرنگار در سوگواره هنری اربعینبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، رشته زائرخبرنگار در ششمین سوگواره هنری اربعین از سوی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت می‌شود. این رشته به ششمین سوگواره هنری اربعین افزوده شده و خبرنگاران نیز مانند زائران می‌توانند آثار خود را مطابق فراخوان زیر در سوگواره شرکت دهند.

سوگواره هنری مردمی و خودجوش اربعین با اتکای بر ظرفیت نوجوانان و جوانان به همت مسجدالمتقین (محله صدر تهران) برگزار می‌شود.

متون ادبی(دل نوشته و شعر)، فیلم و عکس (فیلم کوتاه، نماهنگ، عکس)، رسانه‌های نو (پادکست، موشن‌گرافیک) و بخش کودکان (شعرخوانی، مداحی، نقاشی)، بخش دانشجویی (ایده‌های نوآورانه و مستند کوتاه) و رشته زائرخبرنگار ویژه تولید محتوای رسانه‌ای در قالب‌های خبری رشته‌های این دوره از سوگواره اربعین است.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند تا ۲۵ شهریور همزمان با پایان ماه صفر آثار خود را از طریق پیام‌رسان‌های بله، ایتا و تلگرام به شماره ۰۹۳۹۲۰۰۵۹۹۲ ارسال کنند. همچنین شماره ۰۹۹۶۵۵۶۴۴۷۳ در پیام‌رسان‌های واتس‌آپ و تلگرام برای بخش بین‌الملل در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

The post حمایت معاونت مطبوعاتی از رشته زائرخبرنگار در سوگواره هنری اربعین Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment