برگزاری پویش «ما ملت امام حسینیم» با محور عکاسی

برگزاری پویش «ما ملت امام حسینیم» با محور عکاسی از جاماندگان اربعینبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نهج البلاغه، همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی و راهپیمایی جاماندگان اربعینی در شهر تهران، فرهنگسرای نهج البلاغه پویش «ما ملت امام حسینیم» را برگزار می‌کند. این پویش در قالب تهیه عکس از اتفاقات و رخدادهای قابل توجه در مسیر راهپیمایی جاماندگان اربعین در شهر تهران بوده و علاقه‌مندان باید عکس‌های خود را با هشتگ «ما ملت امام حسینیم» و تگ کردن پیج فرهنگسرای نهج‌البلاغه در فضای مجازی به آدرس farhangsara_nahjolbalagheh@ منتشر کنند.

این پویش تا 23 شهریورماه مصادف با ایام شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام و رحلت جانسوز پیامبر اسلام(ص) ادامه داشته و در پایان به نفرات برگزیده که بهترین عکس‌ها را از این رویداد ثبت و ضبط کرده و منتشر کنند جوایزی اهدا می‌شود. 

براساس این گزارش، راهپیمایی جاماندگان اربعینی روز چهارشنبه 15 شهریورماه از میدان امام حسین (ع) تا حرم عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می‌شود و عاشقان سیدالشهدا که نتوانستند در این مراسم معنوی در کربلای معلی شرکت کنند اتفاقات باشکوهی را در تهران رقم می‌زنند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 22009000 واحد آفرینش و اجرا تماس بگیرند.

یادآوری می‌شود، فرهنگسرای نهج‌البلاغه واقع در خیابان دکتر شریعتی، روبه‌روی خیابان دولت، خیابان امامزاده است.

برگزاری پویش «ما ملت امام حسینیم» با محور عکاسی از جاماندگان اربعین

انتهای پیام

The post برگزاری پویش «ما ملت امام حسینیم» با محور عکاسی Originally appeared on iqna.ir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *